YEDEK PARÇALAR

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Sidebar Göster

Tablet Mop – 3’lü Bez

 69,90
Bu ürün yalnızca "TABLETMOP CLASSİC" ürününde kullanılır. Trendy, Joy ya da herhangi başka bir yerden aldığınız modellere uygun değildir. Bez Ölçüleri En:12 cm - Boy:33 cm'dir.

Tablet Mop – Palet

 69,90
Palet ürünümüz "TABLETMOP CLASSİC" ürününde kullanılır. Trendy, Joy ya da herhangi başka bir yerden aldığınız modellere uygun değildir. Lütfen 2. Fotoğrafı Dikkate Alarak Sipariş Veriniz. Paletiniz Tuşlu ise Ekstra Sopa Alabilirsiniz. Tuşlu Model Satışımız Yoktur. Paletin alt yüzeyi bezin yapışabileceği cırtlı yapıya sahiptir.

Tablet Mop – Sopa

 69,90
Tablet Mop - Sopa ürünümüz "TABLETMOP CLASSİC" ürününde kullanılır. Trendy, Joy ya da herhangi başka bir yerden aldığınız modellere uygun değildir.- Lütfen 2. Fotoğrafı Dikkate Alarak Sipariş Veriniz. Paletiniz Tuşlu ise Bu Sopa Uyumlu DEĞİLDİR. Sap boyu 128 cm dir.  Ürün vidalı sistem olup 4 parça paslanmaz çelik borudan oluşur.

Tablet Mop – Kapak

 69,90
Bu ürün yalnızca "TABLETMOP CLASSİC" ürününde kullanılır. Trendy, Joy ya da herhangi başka bir yerden aldığınız modellere uygun değildir. Yanlış Sipariş Verilmesi Durumunda İade ve Değişim Yapılmayacaktır. Tabletmop Parçalarında Kapıda Ödeme Yoktur. (Bu ürünü başka bir ürün ile beraber sipariş verirken kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz)